Věděli jste, že v našem software TT2 můžete vyhodnocovat data stažená z tachografu a karty řidiče? Software je vyhodnotí ve smyslu Evropské legislativy. POZOR! Nestačí data z tachografu, karty řidiče jen stáhnout. Je třeba je pravidelně vyhodnocovat.

Balíky služeb

Basic

Základní balíček Basic nabízí základní funkce např. lokalizaci vozidla, mobilní aplikaci, modul údržby vozidel a další.

Standard

Balík Standard nabízí kromě základních služeb např. i EcoDrive modul, výkaz nadlimitních hodnot, SMS alarmy a mnohem více.

Premium

Balík Premium nabízí kompletní balíček služeb pro monitoring vozidel. Obsahuje Tachograf modul a za příplatek jsou dostupné služby jako sledování přípojných vozidel, HCV plánovací modul, info modul chlazení a jiné

Eco drive

Cílem tohoto řešení je naučit řidiče efektivně jezdit a snížit tak provozní náklady na dopravu. Hlavním přínosem Eco-Drive je bezpečná a plynulá jízda, eliminace plýtvání palivem, předcházení dopravním nehodám a v neposlední řadě ohleduplnost k životnímu prostředí ak ostatním účastníkům silničního provozu. Různé informace o jízdě umožňují analyzovat styl jízdy řidiče a odhalit rezervy. Navíc další příslušenství – panel Eco Drive informuje řidiče v reálném čase o průběhu aktuální jízdy.

 

Světelnými a zvukovými signály dostává řidič informaci o tom, jaký vliv má jeho konkrétní akce na spotřebu paliva, opotřebení vozidla a riziko vzniku dopravní nehody. Údaje, které mají umožnit Eco Drive jízdu jsou získávány z palubního počítače, akcelerometru a GPS. Shromážděné údaje jsou zpracovávány v reálném čase a zobrazeny v monitorovacím softwaru.

GPS kniha jízd

Výhody

Je elektronická

Nahradí Vám starou papírovou knihu jízd nebo její ruční vedení v účetních programech.

Šetří čas

Využijete ji i pro daňové účely, ušetří Vám spoustu času.

Optimalizuje náklady

Pomůže vám optimalizovat náklady na váš vozový park.

Ukázka knihy jízd

Mobilní aplikace