Balíky služeb

Basic

Základní balík Basic nabízí základní funkce např. lokalizaci vozidla, mobilní aplikaci, modul údržby vozidel a další.

Standard

Balík Standard nabízí kromě základních služeb např. i EcoDrive modul, výkaz nadlimitních hodnot, SMS alarmy a mnohem víc.

Premium

Balík Premium nabízí kompletní balík služeb pro monitoring vozidel. Obsahuje Tachograf modul a za příplatek jsou dostupné služby jako sledování přípojných vozidel, HCV plánovací modul, info modul chlazení a jiné

Eco drive

Cílem tohto řešení je naučit řidičeefektivně jezdit a znížit tak provozní náklady na dopravu. Hlavnípřínosem Eco-Drive je bezpečná a plynulá jízda, eliminace plýtvání palivem, předcházení dopravním nehodám a v neposlední řadě ohleduplnost k životnímu prostředí a k ostatním účastníkůsilničního provozuRůzné informace o jízdě umožňují analyzovat styl jízdy řidiče a odhalit rezervy. Navíc další příslušenství – panel Eco Drive informuje řidiče v reálném čase o průběhu aktuální jízdy.  

Světelnými a zvukovými signály dostává řidič informaci o tom, jaký vliv má jeho konkrétníakce na spotřebu paliva, opotřebení vozidla a riziko vzniku dopravní nehody. Údaje, které mají umožnitEco Drive jízdu jsou získavané z palubního počítače, akcelerometru a GPS. Shromážděné údaje jsou zpracované v reálném čase a zobrazené v monitorovacísoftwaru. 

GPS kniha jízd

trusttrack-aplikacia1

Je elektronická

Nahradí Vám starou papírovou knihu jízd nebo její ruční vedení v účtovních programech.

Šetří čas

Využijete ji i na daňové účely, ušetří Vám kopu času.

Optimalizuje náklady

Pomůže Vám optimalizovat náklady na Váš vozový park.

Ukážka knihy jízd

Mobilní aplikace

gps-aplikacia

Kontaktujte nás